Zbulohet data, ja kur do luhet Juve-Napoli

Zbulohet data, ja kur do luhet Juve-Napoli

Eliminimi i Napolit nga Europa League i ka hapur rrugë ndeshjes së prapambetur të Serie A mes Juventusit dhe Napolit.

Më 17 Mars pritët të luhet ndeshja që në fakt duhej të luhej më 4 tetor të vitit që lamë pas por u shty për shkak të rasteve me Covid-19 të lojtarëve të Napolit të cilëve nuk ju lejua të udhëtojnë drejt Torinos.

Kjo do të ishte data e vetme e mesjavës në dispozicion deri më sot./Aleanca.press/