Tre super gola brenda 10 minutave në duelin mes Bilbaos dhe Realit

Tre super gola brenda 10 minutave në duelin mes Bilbaos dhe Realit

Real Madrid nuk ka pritur shumë dhe e ka zhbllokuar rezultatin ndaj Athletic Bilbaos.

Los Blancos shënuan në minutën e katërt për 0-1.

Karim Benzema me një gol të jashtëzakonshëm i kaloi mbretërit në avantazh.

Francezi e realizoi edhe golin e dytë, duke e dyfishuar avantazhin pas tre minutave.

Baskët ngushtuan rezultatin në minutën e dhjetë me Oihan Sancet.

/Aleanca.press/