Shqipëria publikon formacionin zyrtar ndaj Andorrës

Shqipëria publikon formacionin zyrtar ndaj Andorrës

Sonte me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohet takimi ndërmjet Andorrës dhe Shqipërisë, duel ky në kuadër të parakualifikimeve për Kampionatin Botëror, Katar 2022.

Tashmë të dyja Kombëtaret kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë sfidë:/Aleanca.press/