Publikohet orari për sezonin e ri në La Liga, ja kur do të zhvillohet ‘El Clasico’

Publikohet orari për sezonin e ri në La Liga, ja kur do të zhvillohet ‘El Clasico’

Është publikuar orari për sezonin e ri në La Liga.

Po ashtu, është zbuluar edhe orari i ‘El Clasicos’ që do të zhvillohet në mes Real Madridit dhe Barcelonës.

Ndeshja e parë në mes këtyre dyja skuadrave do të zhvillohet më 25.10.2020 kurse e dyta më 11.04.2021./aleanca.press/