Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Sot, pas një mëngjesi të freskët gjatë ditës, mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe më i ngrohtë, me erë të dobët drejtimeve të ndryshueshme.

Temperatura e mëngjesit nga shtatë deri në 12,ndërsa ajo më e larta ditore rreth 26°C