Momente që nuk u panë nga festa e ditëlindjes së Big Mamës (VIDEO)

Momente që nuk u panë nga festa e ditëlindjes së Big Mamës (VIDEO)

Para pak ditësh, Big Mama festoi ditëlindjen.

Ajo bëri një festë madhështore në një nga hotelet e Tiranës duke ftuar miq e të famshëm shqiptarë.

Sot artistja ndau një video në Instagram të momenteve që nuk i kemi parë.

Në video shihen shumë të famshëm dhe ju s’duhet ta humbisni atmosferën që krijoi Gena.

Pamjet mund t’i gjeni KËTU./Aleanca.press/