Lëndohet një person në Prishtinë, u aksidentua me motor

Lëndohet një person në Prishtinë, u aksidentua me motor

Para pak minutash ka ndodhur një aksident trafiku në mes një veture dhe motori, në Prishtinë,

Aksidenti ka ndodhur tek Salla 1 Tetori, raporton Aleanca.press.

Policia ka dal  në vendin e ngjarjes dhe po e inspekton rastin.

Personi i cili ngiste motorin është lënduar dhe është dërguar me ambulancë në Emergjencë./Aleanca.press/