Kështu merr ngjyrë nga dielli Vildania

Kështu merr ngjyrë nga dielli Vildania

Bukuroshja kosovare Vildane Zeneli po vazhdon të postojë foto nga luksi i saj që jeton në SHBA

Sonte ajo është paraqitur në monokine të zeza teksa shihet duke marrë diell buzë një pishine.

“Taka dhe argëtim… Ju mund t’i imagjinoni linjat e marrjes ngjyrë. Zig-zag!”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie.

Kujtojmë së gjatë vikendit Vildania kishte postuar një set fotosh të cilin ia kishte bërë fotografi i njohur kosovar në SHBA, Fadil Berisha. /Aleanca.press/