Jo vetëm Gosens, Inter nesër prezanton edhe një tjetër super futbollist

Jo vetëm Gosens, Inter nesër prezanton edhe një tjetër super futbollist

Felipe Caicedo është gjithnjë e më afër Interit.

Në fakt, lojtari nesër do të kryejë kontrollet mjekësore me klubin zikaltër dhe më pas do të nënshkruajë kontratën e tij, e cila do ta bëjë të rikthehet në urdhrat e Simone Inzaghit.

Përveç Caicedos, nesër dop të kryejë testet mjekësore edhe Gosens.

Gosens dhe Caicedo janë lojtarët e ri të Interit./Aleanca.press/