Jennifer Aniston nuk heq dorë nga dashuria

Jennifer Aniston nuk heq dorë nga dashuria

Kur bëhet fjalë për dashurinë, aktorja Jennifer Aniston ende nuk ka hequr dorë. Në një intervistë për "People", ku promovoi sezonin e ri të serialit "The Morning Show", ajo foli edhe për dashurinë, por zbuloi edhe pozicionin e saj për marrëdhëniet e njerëzve të famshëm dhe anonimë.

Kur u pyetën nëse lidhjet mes personazheve të famshëm dhe atyre të panjohur për publikun mund të kenë sukses, 52-vjeçarja Jennifer Aniston u përgjigj sinqerisht:

"Sigurisht që mundem. Absolutisht! Epo, ka ndodhur më parë. Unë disi shpresoj se do të gjej dikë që nuk është nga 'industria'. Kjo do të ishte vërtet mirë ”.

Jennifer i quajti të çuditshme spekulimet e fundit në media në lidhje me marrëdhënien e saj të dyshuar, të fshehtë me kolegun e saj nga seriali "Friends", David Schwimmer.

"Nuk mund ta besoj se i ka ndodhur ndokujt. Epo, ai është si një vëlla për mua. Sidoqoftë, i kuptoj ato thashetheme deri diku, "tha Aniston, e cila pranoi në qershor se nuk do të përdorte kurrë aplikacione takimesh.

"Unë do t'i përmbahem gjetjes së partnerëve të mi në jetën reale. Unë dua të takoj njerëz që do të më ftojnë në një takim ", pranoi ajo dhe shtoi se ëndërron një partner ideal, por jo një martesë tjetër, por nuk është habi kjo, pasi ajo ka dy martesa të dështuara pas saj - me Brad Pitt ( 2000-2005) dhe me Justin Theroux (2016-2018).