Arbenita Ismajli “çmend” rrjetin me fotot e fundit

Arbenita Ismajli “çmend” rrjetin me fotot e fundit

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli ka postuar disa fotografi me të cilat ka marrë vëmendjen mediatike.

Ajo u shfaq e veshur me një fustan të zi duke vënë në pah linjat trupore.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, Arbenita shumë shpesh bëhet pjesë e medieve rozë për shkak të pozave joshëse.

Ndryshe, Arbenita ka disa muaj që është bërë nënë për herë të parë dhe po e shijon maksimum kohën me familjen e saj./Aleanca.press/